
- В наявності
- Код: SRV 1500/330
Вітрина для начинки SRV 1500/330 Rauder
23 400 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІТРИНА ДЛЯ НАЧИНКИ
температура 0°/+10°C
під 7хGN1/4 (без гастроємностей)
виконання: нерж.сталь
потужність: 0,12 кВт/ 220В
розм. 1500x335xh225/h435
вага: 29 кг
температура 0°/+10°C
під 7хGN1/4 (без гастроємностей)
виконання: нерж.сталь
потужність: 0,12 кВт/ 220В
розм. 1500x335xh225/h435
вага: 29 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 660 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кришки | Пряма |
| Дисплей | Так |
| Термометр | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал кришки | Скло |
| Авторозморожування | Так |
- Ціна: 23 400 ₴



