
- В наявності
- Код: JBP-380
Млинниця-сковорода електрична JBP-380 Rauder
4 920 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МЛИННИЦЯ-СКОВОРОДА ЕЛЕКТРИЧНА
(піца, млинці, млинчики, м'ясо, риба, овочі)
нижня і верхня поверхня із нагрівом
поверхня для смаження Ø 380 мм
термостат, t° = 50-300°C
корпус - нерж.сталь
робоча поверхня і кришка - алюміній
потужність: 2,40 кВт/ 220В
розм. 430x550x220
Вага: 10 кг
(піца, млинці, млинчики, м'ясо, риба, овочі)
нижня і верхня поверхня із нагрівом
поверхня для смаження Ø 380 мм
термостат, t° = 50-300°C
корпус - нерж.сталь
робоча поверхня і кришка - алюміній
потужність: 2,40 кВт/ 220В
розм. 430x550x220
Вага: 10 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 380 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип приладу | Млинниця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал рабочей поверхности | Алюміній |
- Ціна: 4 920 ₴

