
- Немає в наявності
- Код: LB - 3,8
Блендер професійний LB — 3,8 Rauder
5 960 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЛЕНДЕР ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ
1 місткість пластик — 3,8 л
продуктивність 90 чаш/год
швидкість 26000-28000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини — неірж.сталь
корпус — високоякісний пластик
потужність: 2,20 кВт/220В
разм. 450x332x315
Вага: 6,6 кг
1 місткість пластик — 3,8 л
продуктивність 90 чаш/год
швидкість 26000-28000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини — неірж.сталь
корпус — високоякісний пластик
потужність: 2,20 кВт/220В
разм. 450x332x315
Вага: 6,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Об'єм глечика | 3.8 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 6.6 кг |
- Ціна: 5 960 ₴



