
- Немає в наявності
- Код: LB - 2
Блендер професійний LB - 2 Rauder
3 990 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЛЕНДЕР ПРОФЕСІЙНИЙ
1 ємність пластик - 2,0 л
продуктивність 80 чаш/год
швидкість 23000-26000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини - нерж.сталь
корпус - високоякісний пластик
потужність: 1,50 кВт/ 220В
розм. 195x220x500
Вага: 4,3 кг
1 ємність пластик - 2,0 л
продуктивність 80 чаш/год
швидкість 23000-26000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини - нерж.сталь
корпус - високоякісний пластик
потужність: 1,50 кВт/ 220В
розм. 195x220x500
Вага: 4,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
- Ціна: 3 990 ₴
