
- Немає в наявності
- Код: JCG - 206
Апарат кури гриль JCG — 206 Rauder
23 450 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АППАРАТ КУРИ ГРІЛЬ
вертикальний
об'єм від 12 до 16 курей.
Обладнаний колесами.
потужність 6,8/220/380 В.
Розм. 670x620x1580
Вага: 20 кг
вертикальний
об'єм від 12 до 16 курей.
Обладнаний колесами.
потужність 6,8/220/380 В.
Розм. 670x620x1580
Вага: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1580 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 16 |
- Ціна: 23 450 ₴
