
- В наявності
- Код: YL-8P
М'ясорубка електрична YL-8P Rauder
8 210 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ЯСОРУБКА ЕЛЕКТРИЧНА (Enterprise)
продуктивність: 75 кг/час
захист від перевантажень
горловина # 5 ( ніж и решітка )
комплектація: 1 ніж, 1 решітка 8мм
материал корпусу - фарбована сталь
материал горловини и лотку - нерж.сталь
вентильований двигун
реверс немає
потужність: 0,4 кВт/ 220В
розм. 318x185x320 мм
Вага: 13 кг
продуктивність: 75 кг/час
захист від перевантажень
горловина # 5 ( ніж и решітка )
комплектація: 1 ніж, 1 решітка 8мм
материал корпусу - фарбована сталь
материал горловини и лотку - нерж.сталь
вентильований двигун
реверс немає
потужність: 0,4 кВт/ 220В
розм. 318x185x320 мм
Вага: 13 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 170 об/хв |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальна продуктивність | 75 кг |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 318 мм |
- Ціна: 8 210 ₴



