
- Немає в наявності
- Код: BRP2-4x25P
Піч для піци BRP2-4x25P Rauder
19 700 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІЧ ДЛЯ ПІЦИ
2 камери 500х500х115мм 8 піц Ø 25см
скло + підсвітка
чотири термостата, t°= +50/+350°C
механічне управління
фасад - нержавіюча сталь
корпус - фарбована сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220В
розм. 690x650x460
Вага: 40,0 кг
2 камери 500х500х115мм 8 піц Ø 25см
скло + підсвітка
чотири термостата, t°= +50/+350°C
механічне управління
фасад - нержавіюча сталь
корпус - фарбована сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220В
розм. 690x650x460
Вага: 40,0 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
| Внутрішня висота | 115 мм |
| Внутрішня довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рівнів | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 8 шт. |
- Ціна: 19 700 ₴




