
- Немає в наявності
- Код: CN-15B
Льодогенератор CN-15B Rauder
9 150 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛЬОДОГЕНЕРАТОР
продуктивність 15 кг/добу
лід за цикл: 10
резервуар для води: 2.8 л
обсяг зберігання льоду: 1000 г
тип льоду - ковпачок, три розміру
настільна модель, хладагент: R600A
клімат клас SN.N.ST
матеріал: чорний пластик
потужність: 0,11 кВт/ 220 В
розм. 365x295x335
Вага: 11 кг
продуктивність 15 кг/добу
лід за цикл: 10
резервуар для води: 2.8 л
обсяг зберігання льоду: 1000 г
тип льоду - ковпачок, три розміру
настільна модель, хладагент: R600A
клімат клас SN.N.ST
матеріал: чорний пластик
потужність: 0,11 кВт/ 220 В
розм. 365x295x335
Вага: 11 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна продуктивність | 15 кг |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 2.8 л |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Місткість резервуару для льоду | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид льоду | Ковпачок |
- Ціна: 9 150 ₴

