
- В наявності
- Код: SRS ATT10
Апарат шокової заморозки SRS ATT10 Rauder
143 050 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АПАРАТ ШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ
місткість 10хGN 1/1 або 600х400 мм
продуктивність: 90' (+80/ 0°C) і 85' (від 0° до -18°C)
t° навколишнього середовища +43°С
відстань між листами 70 мм.
охолодження до +3ºС
заморожування до -18С
термощуп - авт. контроль охолодження
підлогова модель, холодагент: R404A
клімат клас SN.N.ST
мікроконтролер з цифровим дисплеєм
підсвічування камери
об'єм камери 245 л
матеріал - нерж.сталь
потужність: 0,72 кВт/ 220В
розм. 800х815х1625
Вага: 118 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 кг |
| Висота | 1625 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Номінальна споживана потужність | 720 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 245 л |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Термометр | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
- Ціна: 143 050 ₴





