
- Немає в наявності
- Код: SRS ATT03
Апарат шокового заморожування SRS ATT03 Rauder
71 290 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АППАРАТ ШОКОВОЇ ЗАМОРОЗКИ
місткість 3хGN 1/1 або 600х400 мм
продуктивність: 90' (+80/ 0 °C) і 85' (від 0° до -18 °C)
t° довкілля +43 °C
відстань між деками 70 мм.
охолодження до +3 °C
заморожування до -18oС
термощуп — авт. контроль охолодження
підлогова модель, холодоагент: R404A
клімат клас SN.N.ST
мікроконтролер із цифровим дисплеєм
підсвічування камери
об'єм камери 75 л
матеріал — неірж.сталь
потужність: 0,68 кВт/220В
разм. 750х740х730
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 680 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 100 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | -18 |
- Ціна: 71 290 ₴




