
- В наявності
- Код: BF-4
Фритюрниця електрична BF-4 Rauder
2 910 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФРИТЮРНИЦЯ ЕЛЕКТРИЧНА
об'єм - 4 л.
габарити кошика 125x230x100h мм
таймер: 0-60 хв
робоча температура, t° = +60/+200°C
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 2,5 кВт/ 220 В
розм. 240х410х245
Вага: 2,74 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 3 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 4 л |
- Ціна: 2 910 ₴








