
- Немає в наявності
- Код: BB-40
Млинниця електрична BB-40 Rauder
5 160 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МЛИННИЦЯ ЕЛЕКТРИЧНА
поверхня для смаження Ø 400 мм
термостат, t° = 50-300°C
корпус - нерж.сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220В
розм. 450х510х240
Вага: 16,35 кг
поверхня для смаження Ø 400 мм
термостат, t° = 50-300°C
корпус - нерж.сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220В
розм. 450х510х240
Вага: 16,35 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип приладу | Млинниця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 5 160 ₴



