
- В наявності
- Код: BGP-55L
Поверхня для смаження BGP-55L Rauder
4 220 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОВЕРХНЯ ДЛЯ СМАЖЕННЯ
Гладка
робоча поверхня 550х350 мм нерж.сталь
регулятор потужності, t° = +50/+300°C
матеріал: нерж.сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220 В
розм. 550х420х230
Вага: 17,5 кг
Гладка
робоча поверхня 550х350 мм нерж.сталь
регулятор потужності, t° = +50/+300°C
матеріал: нерж.сталь
потужність: 3,00 кВт/ 220 В
розм. 550х420х230
Вага: 17,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Колір | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Ширина робочої поверхні | 550 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
- Ціна: 4 220 ₴





