
- В наявності
- Код: BRP-4x25P
Піч для піци BRP-4x25P Rauder
12 190 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІЧ ДЛЯ ПІЦИ
1 камера 500х500х115мм 4 піци Ø 25см
скло + підсвітка
два термостата, t°= +50/+350°C
механічне управління
фасад - нержавіюча сталь
корпус - Фарбований
потужність: 2,00 кВт/ 220В
розм. 690x650x280
Вага: 27,0 кг
1 камера 500х500х115мм 4 піци Ø 25см
скло + підсвітка
два термостата, t°= +50/+350°C
механічне управління
фасад - нержавіюча сталь
корпус - Фарбований
потужність: 2,00 кВт/ 220В
розм. 690x650x280
Вага: 27,0 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Внутрішня ширина | 500 мм |
| Внутрішня висота | 115 мм |
| Внутрішня довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рівнів | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 4 шт. |
- Ціна: 12 190 ₴


