
- В наявності
- Код: BRP-4x20S
Піч для піци BRP-4x20S Rauder
8 680 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДЛЯ ПІЦИ
1 камера 400х400х115мм 4 піци Ø 20 см
скло + підсвітка
два термостати, t°= +50/+350 °C
механічне керування
фасад — неіржавка сталь
корпус — неіржавка сталь
потужність: 2,00 кВт/220В
разм. 560x570x280
Вага: 20,0 кг
1 камера 400х400х115мм 4 піци Ø 20 см
скло + підсвітка
два термостати, t°= +50/+350 °C
механічне керування
фасад — неіржавка сталь
корпус — неіржавка сталь
потужність: 2,00 кВт/220В
разм. 560x570x280
Вага: 20,0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Кількість рівнів | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 280 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Внутрішня довжина | 400 мм |
| Внутрішня висота | 115 мм |
- Ціна: 8 680 ₴







