
- Немає в наявності
- Код: CP-06A
Роздавальник чаю CP-06A Rauder
3 240 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роздавальник чаю
розм.емк. Ø 217x270h
tº= +90°C, термостат
корпус - нержавіюча сталь
потужність: 1,15 кВт/ 220 В
розм. 385×280×440
Вага: 3,7 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 6 л |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Діаметр | 217 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Вид обладнання | Роздавальник чаю |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 3 240 ₴
