
- Немає в наявності
- Код: CN-250YB
Льодогенератор CN-250YB Rauder
14 350 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛЬОДОГЕНЕРАТОР
підключається до водопроводу + фільтр тонкої очистки в комплекті
продуктивність 25 кг/добу
лід за цикл: 12
резервуар для води: 3.5 л
обсяг зберігання льоду: 2000 г
тип льоду - ковпачок
настільна модель,
хладагент: R134A
клімат клас SN.N.ST
матеріал: чорний пластик
потужність: 0,2 кВт/ 220 В
розм. 390x460x415
Вага: 15,8 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна продуктивність | 25 кг |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 3 л |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Місткість резервуару для льоду | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид льоду | Ковпачок |
- Ціна: 14 350 ₴

