
- Немає в наявності
- Код: CLS-E
Гриль лавовий електричний CLS-E Rauder
21 110 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГРИЛЬ ЛАВОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ
сталева решітка для продукту.
розмір поверхні для смаження 600х540
3 зони нагріву +50°/+300°С,
корпус - нерж.сталь
потужність: 7,5 кВт/ 220 В
розм. 710х730х375
Вага: 55 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Вид гриль обладнання | Гриль лавовий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 21 110 ₴

