
- Немає в наявності
- Код: LSK - 43L
Вітрина для суші (суші-кейс) LSK - 43L Rauder
27 670 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІТРИНА ДЛЯ СУШІ (СУШІ-КЕЙС)
t° =4°/+10°C, під 4 х GN1/3-40
LED підсвічування, автовідтайка, лайтбокс
верхній випарник
ел.термостат, розсувні шторки
відкидне переднє гнуте скло
гастроємності в комплекті.
матеріал: нерж.сталь, пластик
потужність: 0,18 кВт/ 220В
розм. 1131х450х330
Вага: 33,5 кг
t° =4°/+10°C, під 4 х GN1/3-40
LED підсвічування, автовідтайка, лайтбокс
верхній випарник
ел.термостат, розсувні шторки
відкидне переднє гнуте скло
гастроємності в комплекті.
матеріал: нерж.сталь, пластик
потужність: 0,18 кВт/ 220В
розм. 1131х450х330
Вага: 33,5 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 33.5 кг |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1131 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Доступ до товару з усіх сторін, Настільний |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кришки | Гнута |
| Дисплей | Так |
| Термометр | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип двері | Двері-купе |
| Авторозморожування | Так |
- Ціна: 27 670 ₴
