
- Немає в наявності
- Код: LB - 2,7
Блендер професійний LB - 2,7 Rauder
5 210 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЛЕНДЕР ПРОФЕСІЙНИЙ
1 ємність пластик - 2,7 л
продуктивність 90 чаш/год
швидкість 26000-28000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини - нерж.сталь
корпус - високоякісний пластик
потужність: 1,80 кВт/ 220В
розм. 270x230x550
Вага: 5,3 кг
1 ємність пластик - 2,7 л
продуктивність 90 чаш/год
швидкість 26000-28000 об/хв
варіатор швидкості + імпульсний режим
робочі частини - нерж.сталь
корпус - високоякісний пластик
потужність: 1,80 кВт/ 220В
розм. 270x230x550
Вага: 5,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Об'єм глечика | 2.7 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
- Ціна: 5 210 ₴
