
- В наявності
- Код: BGP-73LR
Поверхня для смаженняBGP-73LR Rauder
6 710 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОВЕРХНЯ ДЛЯ СМАЖЕННЯ
Гладка + ребриста
робоча поверхн.730х400 мм нерж.сталь
регулятор потужності, t° = +50/+300°C
матеріал: нерж.сталь
потужність: 4,40 кВт/ 220 В
розм. 730х480х230
Вага: 26 кг
Гладка + ребриста
робоча поверхн.730х400 мм нерж.сталь
регулятор потужності, t° = +50/+300°C
матеріал: нерж.сталь
потужність: 4,40 кВт/ 220 В
розм. 730х480х230
Вага: 26 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Колір | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Ширина робочої поверхні | 730 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
- Ціна: 6 710 ₴


