
- Немає в наявності
- Код: BRP2-4x20S
Піч для піци BRP2-4x20S Rauder
13 410 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДЛЯ ПІЦИ
2 камери 400х400х115мм 8 піц Ø 20cм
скло + підсвітка
чотири термостати, t°= +50/+350 °C
механічне керування
фасад — неіржавка сталь
корпус — неіржавка сталь
потужність: 3,00 кВт/220В
разм. 560x570x440
Вага: 42,0 кг
2 камери 400х400х115мм 8 піц Ø 20cм
скло + підсвітка
чотири термостати, t°= +50/+350 °C
механічне керування
фасад — неіржавка сталь
корпус — неіржавка сталь
потужність: 3,00 кВт/220В
разм. 560x570x440
Вага: 42,0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 440 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Внутрішня довжина | 400 мм |
| Внутрішня висота | 115 мм |
- Ціна: 13 410 ₴

